Yardım

- Regularshow.gen.tr oyun sitesi olarak ücretsiz oyun hizmeti sunmakta olup, bu oyunların tüm hakları yapan ve yayan yapımcılarına aittir.
- Sitemizde bulunmasından rahatsızlık duyduğunuz oyunlar, dilek, öneri ve şikayetleriniz için lütfen bizlerle iletişim'e geçiniz.

- Sıkça Sorulan Sorular -

- Oyunlar Neden Açılmıyor? / Neden Geç Açılıyor?
Oyunları bilgisayarınızda çalıştıramamanızın olası sebepleri şunlardır;
Sitemizdeki oyunları çalıştırmak için Flash Player gerekmektedir.

Sistemizinde bu programlar yüklü değilse kurduktan sonra tekrar deneyiniz.
Kurulu olduğundan eminseniz lütfen oyun sayfasını F5 tuşuyla yenileyerek tekrar deneyiniz. Sitemizdeki yoğunluktan dolayı bazen oyunlar geç açılabilmektedir.
Oyunun bozuk olduğunu düşünüyorsanız iletişim formunu kullanarak bizlere bildiriniz, en yakın zamanda oyun yenilenecektir.

- Oyunlar Ücretsizmi?
- Evet sitemizdeki tüm oyunları bedava oynayabilirsiniz, regularshow.gen.tr bunun için herhangi bir ücret talep etmez, Sitenin giderlerini sağlamak için Google'a ait reklamları yayınlamaktayız.

- Oyunları Nasıl Başlatabilirim?
- Her oyuna oynama klavuzu ekleme gayreti içerisindeyiz. Oyunu çalıştırmak için genelde "Play Game" "Start Game" "Continue" gibi ingilizce kelimeler kullanılmaktadır.
Hangi tuşlarla oynayacağınızı ise açıklama kısmında belirtmeye çalışmaktayız.

Daha farklı sorularınız ve yardım için bizlerle iletişime geçiniz.

Regularshow.gen.tr Herkeze iyi oyunlar ve keyifli dakikalar diler...
Copyright©2016 Regularshow.gen.tr - Cartoon network tv ekranlarında yayınlanan Türkçe adıyla Sürekli Dizi çizgi filmine ait en güzel oyunları bedava oynayın.
iletişim - yardım - rss